AS/Blog

Historia wyjątkowej sprzedaży nieruchomości

Historia sprzedaży nieruchomości

Chcielibyśmy przedstawić Wam historię naszej wyjątkowej klientki oraz wymagającej transakcji, którą udało nam się przeprowadzić.

Przeczytaj artykuł

Jak podzielić spadek, by spadek nie podzielił nas?

Spadek nieruchomości - spadkobierca

Podziałowi spadku zazwyczaj towarzyszą duże emocje związane nie tylko z ze śmiercią spadkodawcy, ale także z poczuciem sprawiedliwości spadkobiorców. Regulacje prawne, które dotyczą tej sytuacji, są niezwykle potrzebne. Często bowiem dochodzi do sytuacji, gdy spadek dziedziczy kilka osób, które oczekują uczciwego podziału. Jakie są możliwości działu spadku, kiedy się je stosuje oraz kto dokonuje określenia wartości rynkowej dziedziczonego majątku?

Przeczytaj artykuł

Operat Szacunkowy

Operat szacunkowy - wycena nieruchomości

Jak sporządza się operat szacunkowy? Co powinien zawierać ten dokument? Do jakich celów jest potrzebny? Dziś na blogu przedstawiamy najważniejsze informacje na temat operatu szacunkowego.

Przeczytaj artykuł

Rodzaje wartości nieruchomości

Wycena budynków magazynowych oraz przemysłowych

Wartość nieruchomości najczęściej rozumiana jest jako jej wartość rynkowa, czyli cena jak można uzyskać, kupując daną nieruchomość. Istnieje jednak wiele innych definicji wartości nieruchomości, które mają duże znaczenie w procesie wyceny. Przedstawiamy je wszystkie w dzisiejszym artykule.

Przeczytaj artykuł

© Agnieszka Siekanko Rzeczoznawca Majątkowy, ul Brzozowa 3, 61-429 Poznań, tel: +48 502 653 803

Polityka prywatności