Historia wyjątkowej sprzedaży nieruchomości

Chcielibyśmy przedstawić Wam historię naszej wyjątkowej klientki oraz wymagającej transakcji, którą udało nam się przeprowadzić.

Spadek nieruchomości - historia

W zeszłym roku zgłosiła się do nas Pani Maria (86l.), która większość swojego życia mieszkała w rodzinnej nieruchomości swojego męża. Budynek na przestrzeni lat popadał w ruinę, wymagał wielkich remontów, na których nie stać było naszej klientki. Pomimo tragicznego stanu technicznego i standardu budynku mąż Pani Marii nie godził się na sprzedaż nieruchomości. Dopiero po jego śmierci nasza klientka zdecydowała się na sprzedaż nieruchomości i zakup nowego lokum. Jej największym marzeniem było zamieszkać w „luksusie”. Uwielbiamy takie wyzwania, więc podeszliśmy do tematu z wielkim zaangażowaniem. Pierwszym krokiem do realizacji planu była sprzedaż nieruchomości popadającej w ruinę. Przeprowadzona przez nas dokładna analiza odnotowanych na rynku cen transakcyjnych nieruchomości podobnych oraz wykonane oszacowanie wartości rynkowej przyczyniło się do skrócenia okresu ekspozycji nieruchomości na rynku. Wiedza na temat wartości rynkowej, wykonany operat szacunkowy, skuteczne negocjacje, prowizja od jednej strony transakcji oraz wiele innych czynników wpłynęły bardzo korzystnie na sprzedaż nieruchomości w stosunkowo krótkim okresie czasu oraz dały możliwość osiągnięcia zadowalającej ceny zarówno dla strony sprzedającej jak i kupującej.

Udało Nam się znaleźć dla Pani Marii przestronne mieszkanie na strzeżonym, nowo wybudowanym osiedlu zlokalizowanym pośród stawów i terenów zielonych. Klientka za środki pieniężne uzyskane ze sprzedaży domu zakupiła z naszą pomocą mieszkanie z rynku pierwotnego oraz je wykończyła.

Spadek nieruchomości - historia

Cały proces sprzedaży jednej nieruchomości oraz zakup i wykończenie drugiej zajęło niespełna 5 miesięcy. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się pomóc klientce w zrealizowaniu marzenia. W tym miesiącu mija rok od momentu kiedy Pani Maria stała się szczęśliwą posiadaczką wymarzonego mieszkania oraz najstarszą mieszkanką nowoczesnego osiedla wielorodzinnego.

Zachęcamy do współpracy i Życzymy Wszystkim podążania za swoimi marzeniami.

© Agnieszka Siekanko Rzeczoznawca Majątkowy, ul Brzozowa 3, 61-429 Poznań, tel: +48 502 653 803

Polityka prywatności