AS – PROPERTY posiada dwa oddziały we Wrocławiu i w Poznaniu, dzięki czemu świadczymy usługi z zakresu wyceny nieruchomości, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz doradztwa na rynku nieruchomości na terenie całego kraju dla klientów indywidualnych, biznesowych, jednostek samorządu terytorialnego jak i instytucji finansowych.

Wykonujemy wyceny nieruchomości biurowych, handlowych, magazynowych, przemysłowych, hotelowych, mieszkaniowych oraz nietypowych. Określamy wartość nieruchomości dla różnych celów wyceny. Oszacowaną wartość rynkową nieruchomości przedstawiamy w formie operatu szacunkowego. Wykonujemy również opracowania i ekspertyzy, dotyczące rynku nieruchomości oraz doradztwa w zakresie tego rynku, efektywności inwestowania w nieruchomości i ich rozwoju, określania wartości nieruchomości na potrzeby indywidualnego inwestora oraz wyceny nieruchomości jako środków trwałych.

Obszary wykonywnia wycen

Analizy

Analiza rynku nieruchomości Agnieszka Siekanko

Wykonujemy analizy i raporty prezentujące kształtowanie się cen transakcyjnych i ofertowych m.in. na rynku mieszkaniowym i komercyjnym z określeniem trendu zmian cen, kształtowanie się cen transakcyjnych nieruchomości lokalowych z rynku pierwotnego w celu określenia rynkowych cen sprzedaży na rynku deweloperskim, potencjał położenia nieruchomości pod kątem planowanej inwestycji deweloperskiej, kształtowanie się stawek czynszu rynkowych oraz ofertowych odnotowanych m.in. na rynku mieszkaniowym oraz komercyjnym, inne analizy i raporty wykonywane na potrzeby indywidualnego Inwestora.

Cennik

Cena za usługę uzależniona jest od szczegółowych cech nieruchomości, nakładu pracy, konieczności poniesienia dodatkowych kosztów, stopnia skomplikowania zlecenia, dostępności dokumentacji, kosztów dojazdu, terminu wykonania i innych indywidualnych czynników. Cennik naszych usług obejmuje:

  • Grunty niezabudowane tj. przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne od 550 PLN/netto
  • Siedliska i grunty rolne od 1 000 PLN/netto
  • Budynki jednorodzinne od 600 PLN/netto
  • Budynki jednorodzinne w trakcie budowy/remontu od 800 PLN/netto
  • Lokal mieszkalny od 500 PLN/netto
  • Lokal mieszkalny w trakcie budowy/remontu od 600 PLN/netto
  • Konsultacja dotycząca wartości nieruchomości od 150 PLN/netto
  • Doradztwo i porady prawne od 150 PLN/netto

Cenę ustalamy indywidualnie dla: nieruchomości hotelowych, biurowych, handlowych, przemysłowych, magazynowych, mieszkaniowych wielorodzinnych, terenów inwestycyjnych oraz nieruchomości nietypowych.

Rodzaje wycenianych nieruchomości

Budynki
jednorodzinne

Domy jednorodzinne
Nieruchomości niezabudowane, działki

© Agnieszka Siekanko Rzeczoznawca Majątkowy, ul Brzozowa 3, 61-429 Poznań, tel: +48 502 653 803

Polityka prywatności